Nowy w naszej ofercie.
Słoneczny 1 pokojowy apartament z możliwością zakwaterowania do 4 osób. Usytuowany od strony południowo-wschodniej.
W jego skład wchodzi aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, wydzielona część sypialniana, mały przedpokój, łazienka , balkon.
Aneks kuchenny: płyta grzewcza, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, niezbędne naczynia, garnki. W części jadalnej znajduje się stół i 4 krzesła.
Pokój: kanapa 2 sobowa z funkcją spania, stolik kawowy, fotele.
Sypialnia: z przestrzeni apartamentu zosatała wydzielona i zabudowana nieduża część sypialniana z bezpośrednim wejściem z przedpokoju. Wyposażona w dwuosobowe łóżko i komodę.
Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, wc.
Przedpokój: wbudowana szafa, komoda.
Balkon: od strny południowo-wschodniej.
Do dyspozycji Gości: telewizor, deska do prasowania, żelazko, suszarka do bielizny, pralka, suszarka do włosów.
Apartament w jasnych tonacjach kolorystycznych z morskimi elementami dekoracyjnymi.
Na tym samym piętrze znajduje się także 1 pokojowy apartament A1-011.
Natomiast w budynku kilka innych apartamentów 1 i 2 pokojowych. To propozycja skierowana do grona osób, które planuja wypoczynek w tym samym miejscu.
Atutem apartamentu jest jego lokalizacja w sąsiedztwie parku nadmorskiego, licznych atrakcji tyrystycznych, centrum miasta. Bliska odległość do molo, portu z latarnią morską oraz portu jachtowego.
Aneks kuchenny: 2 palnikowa płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, niezbędne naczynia, garnki.W części jadalnej znajduje się stół i 4 krzesła.
Pokój: kanapa 2 sobowa z funkcją spania, stolik kawowy, fotele, lampa stojaca.
Sypialnia: z przestrzeni apartamentu zosatała wydzielona i zabudowana nieduża część sypialniana z bezpośrednim wejściem z przedpokoju. Wyposażona w dwuosobowe łóżko i komodę, telewizor.
Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, wc.
Przedpokój: wbudowana szafa, komoda.
Balkon: od strny południowo-wschodniej.
Do dyspozycji Gości: telewizor, deska do prasowania, żelazko, suszarka do bielizny, pralka ( w zabudowie aneksu kuchennego ), suszarka do włosów.
Apartament w jasnych tonacjach kolorystycznych z morskimi elementami dekoracyjnymi. Z obniżonym oknem co daje sporo dziennego światła. Przytulne wnętrze, dobrze wyposażone co na pewno zapewni Gościom wygodny wypoczynek.
Na tym samym piętrze znajduje się także 1 pokojowy apartament A1-011. Natomiast w budynku kilka innych apartamentów 1 i 2 pokojowych. To propozycja skierowana do grona osób, które planują wypoczynek w tym samym miejscu.
Atutem apartamentu jest także jego lokalizacja w sąsiedztwie parku nadmorskiego, licznych atrakcji tyrystycznych, centrum miasta.Bliska odległość do molo, portu z latarnią morską oraz portu jachtowego.